Zadzwoń
do prawnika
 
Mail our lawyer
Napiszdo prawnika

Kuczek-Maruta i Wachowski

Kancelaria Radców Prawnych
spółka partnerska

Twoi doradcy prawni w biznesie

Odmowa przyznania dotacji unijnej - protest, odwołanie i skarga do WSA

Dlaczego warto zaangażować prawnika w sytuacji, gdy nie zostanie nam przyznana dotacja unijna?

Na etapie tworzenia wniosku o dofinansowanie zwykle korzysta się z profesjonalnej firmy zajmującej się pozyskiwaniem dotacji unijnych lub z własnych wykwalifikowanych w tym zakresie pracowników. Jednak kiedy sprawa  wkracza w fazę odwoławczą, a zwłaszcza w przypadku skargi do Wojewódzkiego Sąd Administracyjnego dobrze jest zatrudnić prawnika. Kompetentny prawnik będzie z jednej strony rozumiał specyfikę projektów unijnych, a z drugiej strony wyposażony będzie w dobrą podbudowę teoretyczną, gdyż podstawą skargi niejednokrotnie są przepisy rangi konstytucyjnej.

Dlaczego wśród wielu prawników warto wybrać właśnie Kancelarię Prawną Kuczek-Maruta do obsługi prawnej procedury odwoławczej?

Ponieważ potrafimy przedrzeć się przez gąszcz dokumentów związanych z otrzymaniem dofinansowania, rozumiemy unijną nowomowę oraz potrafimy krytycznie oceniać działania Instytucji Pośredniczących pod kątem zgodności z obowiązującym w Polsce prawem. To dzięki połączeniu tych kompetencji możemy pomóc uzyskać niesłusznie nieprzyznaną dotację unijną.

Jeśli odmówiono Ci dofinansowania z UE i uważasz, że powinieneś je otrzymać skontaktuj się z nami.

Współpracujemy z:

Napisz do prawnika
Zadzwoń
do prawnika