Zadzwoń
do prawnika
 
Mail our lawyer
Napiszdo prawnika

Kuczek-Maruta i Wachowski

Kancelaria Radców Prawnych
spółka partnerska

Twoi doradcy prawni w biznesie

Komercjalizacja biurowców

Na czym polega obsługa prawna komercjalizacji?

Pomoc ze strony prawnika przy komercjalizacja biurowca polega najczęściej na sprawnej obsłudze procesu zwierania szeregu umów najmu o podobnej treści. Pierwszym etapem często jest więc stworzenie wzoru umowy najmu, który przedstawiany jest następnie najemcom. Nawet jeśli właściel biurowca dopuszcza tylko nieznaczne zmiany w umowie, to głównym elementem pracy prawników przy komercjalizacji jest wprowadzanie danych biznesowych do wzorca umowy najmu oraz uczestnictwo w negocjajach zapisów podlegających negocjacjom, aż do podpisania umowy najmu o ostatecznie ustalonej treści. W przypadku kluczowych najemców właściciel biurowca często godzi się na zawarcie indywidualnej umowny najmu, która jest dopasowywana do danego kontrahenta a zakres prowadzonych negocjacji jest dużo szerszy.

Wynajmujący często zlecają prawnikom dodatkowe usługi takie jak audyty potencjalnych najemców czy tworzenie dokumentów regulujących funkcjonowanie biurowca (np. regulaminów).

Dlaczego to właśnie naszym prawnikom warto powierzyć komercjalizację biurowca?

Ponieważ doskonalne orientujemy się w tej tematyce. Doprowadziliśmy do zawarcia umów najmu na kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych powierzchni biurowej. Mamy doświadczenie w bieżącej współpracy z zarządcą nieruchomości, agencją pośrednictwa nieruchomości i innymi podmiotami zaangażowanymi w proces komercjalizacji.  Pracujemy rozumiejąc realia biznesowe, a doświadczenie w prowadzeniu negocjacji pozwala nam należycie troszczyć się o interesy naszych klientów.

Jeśli udało nam się przekonać Ciebie, że nasi prawnicy są najlepszym wyborem w zakresie współpracy przy komercjalizacji biurowców skontaktuj się z nami.

Współpracujemy z:

Napisz do prawnika
Zadzwoń
do prawnika