Zadzwoń
do prawnika
 
Mail our lawyer
Napiszdo prawnika

Kuczek-Maruta i Wachowski

Kancelaria Radców Prawnych
spółka partnerska

Twoi doradcy prawni w biznesie

Poufność i obieg dokumentów

Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych jest prekursorem nowych rozwiązań w zakresie zarządzania obiegiem dokumentów Klientów w Kancelarii tak, aby zachować najwyższą poufność przekazanych nam informacji oraz bezpieczeństwo przechowywanych oryginałów.

Każdemu dokumentowi Klienta, który trafi do Kancelarii jest nadawany specjalny kod paskowy dzięki czemu możliwa jest jego łatwa identyfikacja. Następnie papierowy oryginał jest skanowany i wprowadzany do komputerowego systemu ewidencji. Dzięki posługiwaniu się przez prawników Kancelarii wyłącznie wersjami elektronicznymi (skanami) oryginalny dokument można niezwłocznie po przyjęciu umieścić w szafie pancernej i wyjąć go dopiero w momencie zwrotu Klientowi lub złożenia w sądzie bądź urzędzie. Wszystkie dane dotyczące prowadzonych spraw przechowywane są wyłącznie na centralnym serwerze w specjalnie wybudowanym zamkniętym pomieszczeniu. Aby zapewnić poufność wersji elektronicznych dokumentów nasza sieć komputerowa jest zabezpieczona według najwyższych standardów. Dostęp do niej chroniony jest indywidualnie nadawanym hasłem, dzięki czemu nikt niepowołany nie odczyta dokumentów ani wiadomości poczty elektronicznej. Drzwi do pokojów zajmowanych przez prawników chronione są zamkami elektronicznymi, stąd nikt postronny nie ma do nich dostępu.

Oprócz technologicznych nowinek komfort Klientów i bezpieczeństwo powierzonych nam spraw zapewniamy także poprzez szkolenie prawników i personelu administracyjnego w zakresie wewnętrznych procedur oraz ciągłe uwrażliwianie ich na to, jak ważną kwestią jest tajemnica przedsiębiorstwa Klienta. Wszyscy pracownicy podpisują oczywiście również klauzulę poufności.

Współpracujemy z:

Napisz do prawnika
Zadzwoń
do prawnika