Zadzwoń
do prawnika
 
Mail our lawyer
Napiszdo prawnika
  • Start
  • Obsługa prawna pojedynczej sprawy

Kuczek-Maruta i Wachowski

Kancelaria Radców Prawnych
spółka partnerska

Twoi doradcy prawni w biznesie

Obsługa prawna pojedynczej sprawy

Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych oprócz stałej obsługi prawnej zajmuje się także doradztwem prawnym w pojedynczych sprawach, z którymi zwracają się do nas Klienci nie korzystający na co dzień z usług prawnika lub chcący wykorzystać nasze specjalistyczne kompetencje.

Przed przystąpieniem do realizacji danej sprawy, zwłaszcza gdy ma ona charakter złożony i wielowątkowy, zalecamy poprzedzenie jej wstępnej analizy. Analiza ta pozwala na wybranie przez Klienta najkorzystniejszego scenariusza służącego rozwiązaniu danej sprawy przy uwzględnieniu wskazanych przez nas szans i ryzyk związanych z poszczególnymi wariantami. Pozwala ona także na zoptymalizowanie kosztów dalszego postępowania.

Po wybraniu przez Klienta scenariusza dalszego działania w oparciu o rekomendacje przedstawione we wstępnej analizie, oferujemy kompleksową obsługę sprawy, w ramach której, z uwzględnieniem potrzeb i życzeń Klienta, przygotujemy wszystkie dokumenty i pisma, a także będziemy reprezentować go przed właściwymi organami i sądami, czy wobec jego kontrahentów.

Współpracujemy z:

Napisz do prawnika
Zadzwoń
do prawnika