Zadzwoń
do prawnika
 
Mail our lawyer
Napiszdo prawnika

Kuczek-Maruta i Wachowski

Kancelaria Radców Prawnych
spółka partnerska

Twoi doradcy prawni w biznesie

Projekty inwestycyjne

Przedsięwzięcia inwestycyjny to nie tylko pomysł i fundusz, ale także wsparcie prawne potrzebne do podjęcia prawidłowych decyzji. Dlatego wiemy, jak ważna w przygotowaniu projektu inwestycyjnego jest dokładność i dobre zrozumienie jego specyfiki.

Nasz zespół ma bogate doświadczenie w wykonywaniu audytów prawnych w oparciu o wypracowane procedury badania dokumentów, weryfikacji danych i raportowania stwierdzonych problemów prawnych, czy zasady wymiany informacji z audytorami z innych dziedzin - technologicznymi, podatkowymi, rozliczeniowymi. Pracowaliśmy z uznanymi firmami audytorskimi - Ernst & Young, KPMG, Deloitte, na zlecenie inwestorów polskich i zagranicznych.

Oferujemy pełną obsługę prawną projektu inwestycyjnego. Doradzamy przy opracowaniu struktury transakcji minimalizując ryzyko prawne i podatkowe oraz na etapie podejmowania decyzji co do ostatecznego kształtu inwestycji. Przygotowujemy kompletną dokumentację prawną, nadzorujemy ze strony prawnej poszczególne etapy realizacji projektu inwestycyjnego, przeprowadzamy wszelkie związane z nim procedury administracyjne i rejestrowe. W razie potrzeby reprezentujemy naszych klientów podczas mediacji i przed sądem.

Znacząca grupa projektów inwestycyjnych w dorobku naszych prawników to przedsięwzięcia deweloperskie - mieszkaniowe i komercyjne (budowa biurowców i centrów handlowych). Mamy doświadczenia w doradztwie prawnym dla sprzedających działki pod inwestycje deweloperskie, dla inwestorów kupujących nieruchomości, instytucji finansujących, firm projektowych i budowlanych realizujących inwestycje, nabywców mieszkań i najemców powierzchni komercyjnych, firm zarządzających nieruchomościami komercyjnymi.

Jesteśmy stałym doradcą Banku Zachodniego WBK w projektach finansowania przedsięwzięć deweloperskich: wykonujemy audyty prawne inwestycji, przygotowujemy modele prawne finanasowania i zabezpieczeń, przygotowujemy kompletną dokumentację kredytową, opiniujemy spełnienie warunków prawnych do uruchomienia kredytu.

Współpracujemy z:

Napisz do prawnika
Zadzwoń
do prawnika